To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L
#78
Plecak 16l (pusty okolo 250g) w nim litr wody, rękawice, czapka, 2 batony, 2 Żele energetyczne, kurtka stanowiskowa

Trawers aguille de entreves w masywie mt blanc
Wybitna iglica skalno lodowa z podejściem i zejsciem lodowcem pod koniec października
Technicznie droga nietrudna ale wymagająca pełnego wachlarza umiejętności alpinisty
Bardzo popularna i uczęszczana przez przewodników w otylymi klientami ;) cała droga bardzo eksponowana z jednym miejscem za 5a
Dosłownie przebieglismy ja przy pogarsAjacej sie pogodzie

Szymek12 szukasz patentów to spakuj plecak 16 l tym co napisałem i zrób trawers... Jakiejkolwiek honorniejszej gory i sam zobaczysz czego wymaga takie podejście ,
Pomogę- pary w nogach ;)

Co działa piknie dla mnie,ciebie może wpedzic W niemale klopoty

Kiedyś pojechałem do skocji zima z kolega, który całe życie trenował kolarstwo
Nie mogłem dogonić go po przetartym kiedy on przeciwrakietowej szlak ;) wydawało mi sie ze pare mam i wytrwnowany jestem :)
Mój plecak ważył duzo mniej niż jego
---
Edytowany: 2013-12-24 11:50:33

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L - przez Jachol - 24-12-2013, 11:44

Skocz do: