To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L
#63
z ta apteczka to macie rację....ino ja zawsze martwie i troszczę się o cały świat - i tak jednego roku ''uratowałam '' faceta, bo miał bolesci watroby na szlaku i to ewidentne......dostał leki i... w schronie dostałam od niego podziękowanie brooooowarowe :) miłe...Innym razem dziewczyna miała ostre zapalenie spojówek....nie miałam maści, więc nastepnym razem i o to zadbałam :) zima jeden z narciarzy w schronie miał angine......więc moja apteczka znów poszła w ruch - bioparox i p/goraczkowe i p/zapalne leki zadziałały - też było mi miło, gdy zobaczyłam kolesia po 2 dniach całkiem dobrze żyjącego....i wiele innych przypadków....tak więc nie odchudze apteczki....prędzej siebie samą :) i to będzie z większym pożytkiem :) nawet ostatnio na zlocie jakąś koleżankę engiecianke leczyłam....:))))
-------------------------------------------
jest dobrze :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L - przez madusia_m - 22-12-2013, 15:54

Skocz do: