To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L
#39
Doczu ... przykłady proszę bo ja mam podobne podejście... dla mnie wcale nie musi być ''F'' byle było ''L''. Nie czerpię przyjemności z biegania po górach.
Faktem jest, że aby było ''L'' trzeba zacząć od siebie i nie ma co się tu czarować. Ja schudłem 17kg jak zmieniłem swoje ''hobby'' tzn przestałem pić piwo ''hoby gupi'' :)
Ale i tak największą różnicę odczułem kiedy zmieniłem wysokie trepy LaFumy na niskie Sawlewy, plecak na BD (obecnie Osprey) i namiot na Ferrino Lightent.
Natomiast ciągle kombinuję jak budżetowo rozwiązać dalsze odchudzenie sprzętu i nie mam tu na myśli cięcia troków, wiercenia dziur w czym popadnie czy redukcja wagi srajtaśmy poprzez wyrzucenie tekturki.
Chodzi mi raczej o zastąpienie namiotu tarpem czy zamiana plecaka na rozwiązania typu pas biodrowy + worek kompresyjny.
Nie zamierzam natomiast rezygnować ze sprzętu foto... raz tak zrobiłem i do dziś jestem na siebie wściekły. Poważnie zastanawiam się nad nowym rozwiązaniem Sony http://www.sony.pl/product/dsc-qx-series/dsc-qx10 ale to śpiew przyszłości.
---
Edytowany: 2013-12-20 08:03:00

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L - przez El_Chupacabra - 20-12-2013, 08:02

Skocz do: