To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L
#25
Tak Ludz. Nie bez powodu nie którzy mówią o filozofii F&L :))) Dla mnie ten ,,styl'' to przede wszystkim gruntownym przemyśleniem tego co zabieram. Np. już wymieniona alumata jeśli ma być jedyną izolacją i zapewnić wypoczynek to raczej styl: coraz ciężej i trudniej :))) bo po każdej spędzonej na niej nocy zmęczenie będzie się kumulować i każdego kolejnego dnia na szlaku będzie nam coraz ciężej. Jednak ta sama alumata jeśli idzie za nią takie myślenie: Alumata zapewnia mi wystarczającą izolacje w nogach natomiast pod plery podkładam plecak, a dodatkowo wrzuca tam wszystkie ciuchy których nie mam w tym momencie na sobie i w ten sposób zaoszczędzam 300g względem karimaty, to dla mnie F&L. W dodatku jest to przykład na to jak coś nie materialnego, w tym wypadku umiejętność zorganizowania sobie wygodnego wyrka, może zastąpić sprzęt.
-------------------------------------------
Szymon

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L - przez Szymek12 - 19-12-2013, 21:19

Skocz do: