To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L
#6
Bez termosu, apteczki, noża i wygodnej maty da się podróżowac szybciej ale czy dalej? A pojęcia ''szybciej'' i ''przyjemniej'' w moim odczuciu wzajemnie się wykluczają. Nie po to gnam 700km na południe Polski, żeby tam napierac kolejne -set km biegiem po górach.
W górach to ja cenię sobie najbardziej chwile, kiedy mogę usiąśc gdzieś na połoninie czy innej polanie, napic się herbatki z termosu, pogapic się w górę w dół, często ''za siebie'' i podumac co przede mną. I niekoniecznie mam na myśli szlak :)

Wątek wg mnie jest zbędny - dyskusje o redukcji wagi toczą się praktycznie w każdym wątku. Jak będę chciał się dowiedziec jak zredukowac wagę namiotu to w tym wątku będę ''przedzierał'' się przez apteczki, spodnie, kurtki, bieliznę, sztucce, garnki, meble, dywany, firanki itd. :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Na lekko czyli Fast & light / koncepcja F&L - przez warrad - 19-12-2013, 16:37

Skocz do: