To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket
#41
@ mniklas Właśnie swoją wypowiedzią potwierdzasz to że czynnik ludzki w badaniach parametrów powinien zostać ograniczony do minimum. Na przykładzie jednostki specjalne vs. zwykły obywatel, odzwierciedliłeś mój przykład rozsądny człowiek vs. patałach. Nie zależnie od tego czy ten zwykly obywatel będzie uważał się na najwytrwalszego survivalowca i najtwardszego człowieka gór (wielu tu takich ananasów) to i tak zawsze znajdzie się ktoś od niego szybszy, twardszy czy ogólnie lepiej wyszkolony.

Recenzja z użytkowania jest również w pewnym sensie subiektywna, bo wiele (jak nie wszystko) zależy od osoby która testuje i opisuje swoje doświadczenia z konkretnym przedmiotem. Nawet porażkę można opisać w sposób budzący pozytywne emocje, lub pominąć rzeczy na plus lub na minus. Dlatego, po lekturze nie jednej już recenzji osób znanych i rozpoznawanych na forum, odniosłem wrażenie że są to osoby starannie wykonujące powierzone im zadania. Obiektywnie odnoszące się do rezultatów swoich testów. Ja nie mam kompletnie żadnego interesu w tym żeby taki test doszedł do skutku, ujawniła się natomiast firma która może postarać się doprowadzić do takiego przedsięwzięcia, po kosztach przesyłek materiałów do testowania. Fjallraven puszcza przecież Sample, one docierają również do polskiego dystrybutora.
-------------------------------------------
Mało!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez Garrett - 20-12-2013, 15:41
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez m - 23-04-2017, 19:16

Skocz do: