To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket
#38
w każdym razie Krzysztofie G fajnie, że podzieliłeś się swoimi odczuciami. ja też tęsknie za rzeczami niezniszczalnymi... miałem kiedyś kurtkę gore-tex, kupioną jakieś 10 lat temu, którą nosiłem prawie cały rok, przez ok. 7 lat - w tym b. intensywnie - i nic się nie działo. zamek oczywiście zdechł, zaczęły puszczać taśmy na szwach, ale materiał, do którego była przyspawana membrana i sama membrana - ok. to co kupiłem teraz już pewnie tyle nie wytrzyma... tamtą kurtkę zgubiłem.

rozumiem, że komuś może nie opłacać się produkcja rzeczy trwałych, bo jakoś specjalnie nie nakręcają sprzedaży, do tego trwa walka o obniżenie wagi ekwipunku, ale - podobnie, jak Ciebie - irytuje mnie reklamowanie produktu, jako niezniszczalnego i przekazywanego z pokolenia na pokolenie po to, żeby wykorzystać sentyment do rzeczy trwałych. nie wiem, czy bezpowrotnie utraconych za sprawą działań speców od marketingu, ale cholernie trudnych do kupienia. bo się, kurde, nie opłaca.
-------------------------------------------
pzdr

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez dwa razy - 19-12-2013, 22:08
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez m - 23-04-2017, 19:16

Skocz do: