To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket
#37
Kwiatku, możesz kupić jeśli masz na zbyciu 4 czy 5 stówek, ale po co? One nie są takie, jak w opisie. Może i lepsze są od tych pięć razy tańszych, ale lepsze tylko trochę – o tyle, o ile szybciej schną niż dżinsy, porównywalnej będąc wytrzymałości. Więc czy warto? Mnie przygoda z kurtką Fjallraven pozbawiła chęci posiadania rzeczy naprawdę trwałych i niezawodnych.
Kwiatku, mam dwie pary rękawic używanych w górach. Jedne kosztowały 100 zł i są wykonane z jakichś kosmicznych materiałów, drugie kosztowały 25 zł - i właśnie te używam, a tamte leżą – wcale nie z oszczędności.
Oczywiście nie jest to normą, tak jak i moje doświadczenia z kurtką. Może Ty będziesz mieć więcej szczęścia w używaniu spodni, ale jeśli je kupisz, dam Ci dobrą radę: uważaj na nie.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez Krzysztof G - 19-12-2013, 20:48
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez m - 23-04-2017, 19:16

Skocz do: