To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket
#25
@ Filemoon ''...nie jestem przekonany...'' - czyli nie probowales tylko opierasz sie na powszechnie znanej i gloszonej miedzy innymi na NGT opinii o bawelnie? Niezaleznie z czym bedzie mieszana, w jakich proporcjach, technologii? Wazne ze ''cotton'' i Filemoon juz woli siedziec na piecu?

''...nadaja sie pewnie...'' - czyli nie wiesz, tylko sobie gdybasz i na sile probujesz dorzucic swoje pare groszy do dyskusji?

''...jak to wielu Niemcow robi.'' - slyszales o Niemcach ktorzy takich turystow zjadaja na sniadanie, a Twoje najwieksze osiagniecia w jakiejkolwiek outdoorowej dziedzinie to dla nich kaszka z mleczkiem? Prosze nie znizaj sie do poziomu tych trzymajacych sie stereotypow, bo wiesz ze dla nich to Polacy kradna wszystkie auta na swiecie, Irlandczycy to terrorysci, itd.

A propos korespondencji pomiedzy firma, a osoba prywatna: to chyba jakas poufnosc powinna byc zachowana, firma powinna trzymac dystans? Ale to tylko zapytania. Ja wiem ze chodzi o kasse, dudki, NGT to lakomy kasek, jednak wydaje mi sie ze moglo sie obyc bez cytowania wypowiedzi klienta bo on zdaje sie nie wymienil nawet nazwy firmy. Teraz nie wiadomo czy nie zaczniecie publikowac innych maili, lub udostepniac nagran rozmow telefonicznych. Nie wiadomo tez czy wypowiedz ta zostanie na dluzej w tym watku.

Ja bardzo lubie G1000 i bardzo lubie produkty Fjallraven, dystrybutora moge przeciez wybrac osobiscie, za darmo ananasy wysylaja, Europa w koncu. Hunt-Fish powinni brac przyklad, zamiast ciagnac jeszcze wiecej na przesylkach (uzywam Recaller na platformie Maemo :-) )

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez Garrett - 17-12-2013, 05:16
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez m - 23-04-2017, 19:16

Skocz do: