To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket
#6
Arni, masz rację: na dwie wystarczyłoby.
W górskich sprawach jestem nowicjuszem, zacząłem chodzić ledwie 3 lata temu. Gdy kupowałem tą kurtkę, nie wiedziałem o istnieniu kurtek M65, dowiedziałem się później, z internetu. Trafiła się dobra okazja, to kupiłem, i też po fakcie dowiedziałem się, że jest oryginalna. Fajna jest, lubię ją, ale to kurtka grubsza, cieplejsza, nawet bez ocieplacza, to kurtka na zimniejsze dni, podczas gdy Greenland jest typową wiatrówką dobrą i lecie. Tak nawiasem mówiąc: w M65 nie pasuje mi kaptur. Jednak te chowane w kołnierzu nie są zbyt dobre. Tak czy inaczej: mając te dwie kurtki, więcej nie potrzebuje i nie kupię. Dość.
A buty, mam ich parę par, wypatrzyłem na allegro, używane, ale bardzo niewiele. Trwa to długo, czasami trzeba czekać miesiącami na dobre i pasujące rozmiarem buty, ale jak na pewno wiesz, warto.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez Krzysztof G - 12-12-2013, 22:43
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez m - 23-04-2017, 19:16

Skocz do: