To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Strony eNGieTowiczów w sieci - linki
#67
Bagaż jak każdy inny. Ja w lokalnej komunikacji PKS nigdy nie usłyszałem złego słowa od kierowcy. A jadąc parę przystanków zabieram narty do wnętrza autobusu. Busami jeszcze nie zdarzyło się jechać.
Fakt w kolei nie ma najmniejszego problemu. Narty lądują na podsufitce i finito. Nawet ich nie widać specjalnie.
Pim w zeszłym roku jadąc w Karkonosze przejechał Polonusem całą trasę z Warszawy do Wrocławia i też nie miał problemów. Podobnie rok temu z Karpacza do Jeleniej i w tym roku z Kosarzysk do Piwnicznej podjeżdżaliśmy PKS'em i nie było żadnych problemów.
Dawniej woziłem narty w pokrowcu. Ale to trochę problematyczne w terenie. Pokrowiec to kawał szmaty i nie bardzo jest co z nim zrobić jak nie masz byczego plecaka. Teraz spinam narty taśmami, mocuje na nich kije i hajda w drogę.

ps
adminów prosiłbym o przeniesienie ostatnich dwóch postów do wątku o biegówkach - to bardziej adekwatne miejsce na tę dyskusję.
---
Edytowany: 2019-03-11 10:35:42
-------------------------------------------
http://dasieda.blogspot.com/

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez radziq - 28-11-2013, 22:31
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez szy - 05-12-2013, 13:07
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez svk - 16-12-2013, 00:39
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez ns - 31-10-2014, 22:07
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez dave. - 08-01-2019, 17:55
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez m - 07-03-2019, 09:26
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez Barsus - 11-03-2019, 10:34

Skocz do: