To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Strony eNGieTowiczów w sieci - linki
(04-05-2022, 17:50)Gapcio napisał(a): Gratulacje.

Wyjazdów? No co Ty, to zupełnie zwykłe rowerowanie, które staram się pokazywać jako ciekawe, przyjemne, bezpieczne. Na tym forum są dziesiątki albo setki osób robiących naprawdę godne podziwu rzeczy :)


(04-05-2022, 17:50)Gapcio napisał(a): czytając na WP artykuł o Orientarium w Łodzi..... "trafiłem" na filmik z Twoim udziałem opowiadasz o podróżowaniu rowerem po Niemczech.
Niestety nie mogłem skopiować linka, za co przepraszam.

Podejrzewam że to o szlaku Morza Bałtyckiego w Niemczech, z covidową fryzurą? :) Nie wiem, co mnie podkusiło :D


(04-05-2022, 17:50)Gapcio napisał(a): A tak przy okazji spytam jak się sprawują Twoje sakwy extrawheel ?

Wylądowały w szafie, przesiedliśmy się na Ortlieba. Ale generalnie - są w porządku :)


* * *


I przy okazji aktualizacja - ostatnia majówka, w końcu normalna, niecovidowa i oby nie ostatnia taka ;)

Znajkraj: Szlak Odra-Sprewa, czyli bardzo rowerowa Brandenburgia

[Obrazek: znajkraj-brandenburgia-2022-cover.jpg]


To prawie 300-kilometrowy, nieznany w polskich internetach szlak rowerowy. W większości prowadzony po drogach rowerowych lub zamkniętych leśnych asfaltach. Cicho, przyjemnie, zielono. Druga część biegnie wzdłuż Sprewy i kanałów: Odra-Sprewa i jej poprzednika, Kanału Fryderyka Wilhelma. Dzisiaj bez zastanowienia namawiałbym właśnie na Odra-Sprewa, zamiast na Odra-Nysa, jeśli ktoś chce sobie pokręcić po Niemczech blisko Polski. Fotograficznie:

[Obrazek: szlak-odra-nysa-kolo-neuzelle-brandenbur...a-0839.jpg]

[Obrazek: piekna-droga-rowerowa-w-dolinie-szlauby-...-03999.jpg]

[Obrazek: most-rowerowy-na-kanale-odra-sprewa-bran...a-0902.jpg]

[Obrazek: droga-rowerowa-miedzy-sprewa-a-kanalem-o...-04878.jpg]

[Obrazek: rowerowa-kladka-na-kanale-w-brandenburgi...a-0914.jpg]

[Obrazek: szlak-rowerowy-wzdluz-kanalu-fryderyka-w...-05042.jpg]


Polecam się z czytanką :)

Szy.
znajkraj | najlepsze rowerowe inspiracje
Obserwuj na Facebooku i na Instagramie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez radziq - 28-11-2013, 22:31
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez szy - 05-12-2013, 13:07
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez svk - 16-12-2013, 00:39
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez ns - 31-10-2014, 22:07
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez dave. - 08-01-2019, 17:55
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez m - 07-03-2019, 09:26
RE: Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez szy - 01-06-2022, 07:43

Skocz do: