To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark
@gumibear: o rozsunięciu zamków od siebie żeby nie tarły myślałem już wcześniej. Ale nie bardzo wiedziałem jak to rozwiązać i jak to narysować. Pomyślałem, że jak już wygram to szczegóły ustali się bezpośrednio z Kwarkiem. No i to się właśnie dzieje obecnie.

Od wczoraj biegam z miarką, mierzę siebie w uprzęży, bez uprzęży, mierzę swoje spodnie. Czyli wygląda na to, że prace są już zaawansowane, ale chyba jednak nie są, bo koncepcja spodni jeszcze nie ustalona. Szkoda, że na odpowiednie zamki w YKK trzeba czekać 2 miesiące. Miałem tego świadomość bo już raz z YKK zamki zamawiałem do swojego innego projektu.

Bilans dzisiejszej doby to 5:3 ;) Tzn. Pani Katarzyna napisała do mnie 3 maile, post na NGT i wpis na bloga. Ja tylko jednego maila w odpowiedzi, post na NGT i komentarz na blogu ;)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - przez Ivan Drago - 26-02-2014, 00:24

Skocz do: