To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark
Z linii frontu: Trafiła kosa na kamień. Nie wiem kto tu kosą, a kto kamieniem, ale ściera się moja upartość i narcystyczne przekonanie o nieomylności z Kwarkowym doświadczeniem i umiejętnościami. Pani Katarzyna twierdzi, że mój projekt jest prostszy do wykonania niż się to wydaje, trzeba tylko lekkich modyfikacji. Ja uparcie twierdzę, że projekt jest trudny do wykonania. Korespondencji wymieniliśmy już sporo, współpraca bardzo przyjemna, choć dla mnie osobiście trudna bo spraw do omówienia bardzo dużo.

Uwaga: Powyższy post należy czytać z lekkim przymrużeniem oka ;)

Do 123startabc i tych co mu dali plusa: Chcecie tanich ubrań to idźcie sobie do ciuchlandu. Z tego co wiem to NGT jeszcze nie zostało platformą handlową. Wkurza mnie to ciągłe sępienie o zamówienie grupowe.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - przez Ivan Drago - 25-02-2014, 00:07

Skocz do: