To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark
akacjo na starcie konkursu bylo troche nerwowki i pyskowki od osob ktorym nie podobal sie regulamin. Dziwi mnie to bo konkurs byl inicjatywa prywatna i piszac regulamin a raczej tworzac go z p.Kasia wiem ze pracowalem z profesjonalistka przez duze P! i milo bylo pisac klauzule ktore zabezpieczaly firme i regulowaly te zabawe. Wychodze z zalozenia....nie podoba mi sie zabawa i reguly - to sie nie bawie. Zimna krew i stanowczosc obu stron (kwark i ngt) chyba zaowocowaly pozytywnie. Balem sie tej inicjatywy ale z Kwarkiem mozna konie krasc. Jestem pelen uznania i szacunku wobec tej firmy nie tylko za ten konkurs. Chyle me skromne adminowskie czolo nisko
-------------------------------------------
z kom

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - przez gumibear - 24-02-2014, 21:34

Skocz do: