To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark
Dla podniesienia emocji pozwolę sobie jeszcze dokleić tu rysunek zwycięzcy! Gratulacje wielkie! Nasz człowiek wygrał!

Projekt zwycięzcy jest do szlifowania, nie jest też prosty do wykonania, szczyt sezonu w Kwarku trwa; ale ja już mam nadzieje, że zwycięzca będzie się z nami dzielił wiadomościami z za kotary jak idzie wspólne szlifowania, projektowanie i wykonywanie przez firmę! Prawdopodobnie pierwszy prototyp się nie uda ;-) Ale inaczej się chyba nie da ;-)

W każdym razie projektant dostanie swój wymarzony ciuch i to jest coś przepięknego!


Zza kulis dla Was. Projektów ciekawych było więcej niż ten jeden ;-) Firma też miała ochotę je wykonać. Niestety zdecydowały ograniczenia natury praktycznej, projekty wymagały mnóstwo szlifowania, mnóstwo pracy projektowo-testowo-koncepcyjnej, nakładów finansowych (nie wiem jakich, nie wypowiadam się, oby o tym pojawiło się coś na blogu Kasi, bo to ciekawe). Ja mam prywatnie nadzieje, że jeszcze ze 2 projekty powstaną, kiedyś, nie wiem kiedy, ale są tego warte!

Jeszcze raz wielkie, wielkie brawa za podniesienie rękawicy dla Wszystkich i dla zwycięzcy, wszyscy jak jeden mąż zgodziliśmy się, co do wytypowania najlepszego projektu! Brawo, brawo, brawo!
---
Edytowany: 2014-02-22 11:12:28
-------------------------------------------
Nanga Dream 2013-2014! Justice for all łoi!


[Obrazek: 8352-112-1.jpg]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - przez radziq - 21-02-2014, 13:18

Skocz do: