To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark
#98
Andrzeju, ja bym chciał żeby się przełożyło na stronę praktyczną jak najbardziej.

Tyle, że stronę praktyczną rozumiem nie wyłącznie jako zamawiania (kupić najłatwiej; chociaż kupić coś dobrego to już sztuka; coś dobrego czyli coś co po 2 latach będziemy jeszcze i ciągle używać).

Najbardziej bym chciał, żeby ludzie uwierzyli w siebie, że nawet sami są w stanie coś ciekawego (ciekawego nawet dla zawodowców) zaprojektować - a to że są w stanie, to ja już widzę sam; kwestia tego, żeby ludzie się przekonali ;-) Chciałbym też, żeby za rok akcja się powtórzyła, chociaż nie wiem, czy 7 projektów w ponad 3 miesiące (tyle było na zgłoszenie) oznacza, że warto to kontynuować, zobaczymy ;-) Ale ja mogę tylko chcieć ;-)

Kasia będzie opisywać wszystkie zgłoszenia na swoim blogu, po ustaleniu zwycięzcy ;-) Gumi również może zarządzić publikację projektów na forum, jako szef szefów może wszystko ;-)
-------------------------------------------
Nanga Dream 2013-2014! Justice for all łoi!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - przez radziq - 19-02-2014, 09:08

Skocz do: