To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark
#87
Drodzy, koniec przyjmowania zgłoszeń.

Dotarło ich 7, z czego 3 od forumowiczów. Akacja zgłosiła bluzę dla aktywnych mam, Ivan Drago spodnie zimowe, a Cantores letnie spodnie 3/4.

Lesovika z firmy lesovik.EU i zarazem naszego forumowicza o nicku kiedyś palowski, a teraz palowski Lesovik.eu nie wiem jak zaliczyć, jeśli jako forumowicza, to mamy 4 projekty z forum czyli ponad 50% zgłoszeń!

Wysłałem @ do jury. Kasi N. z Kwarka, gumibeara i zająca. Oprócz tego w jury jestem ja, Jarząbek i jeszcze jedna osoba z Kwarka.

Wszystkie projekty spełniają założenia konkursu, wzięły się z Waszych problemów jakie napotykać we własnych działaniach na świeżym powietrzu! I to jest najpiękniejsze, dzięki!

Co do ostatniego wpisu Gumiego, że będzie perełka, ja myślę, że perełek jest więcej niż jedna.

Mnie bardzo podoba się pomysł jednej z kamizelek (w sumie jest najwięcej kamizelek ;-) Bardzo prosty pomysł, a rozwiązuje bardzo ważny problem! Proste rzeczy są najlepsze ;-)

Bardzo podoba mi się projekt bluzy dla aktywnej mamy. Brawo Akacja! Niech żyją aktywne mamy!

Za zdecydowaną perełkę uważam projekt spodni Ivana Drago, widać że chłop sobie sam rozwiązuje swoje outdoorowe problemy, swoimi własnymi projektami. Brawo Mateusz! Strasznie jestem ciekaw co o tym projekcie powie firma! Jak wejdzie do produkcji, to bym chyba nawet sam takie spodnie kupił, na pewno dla mnie osobiście najbardziej praktyczny pomysł ;-)

Pomysł lesovika to koncepcja ubioru, przyznam się, że jest tak złożony, że jeszcze go nie ogarniam. Wydaje mi się, że rozwiązuje ważny problem, ciekawym rozwiązaniem, ale na ile to jest praktyczne nie jestem w stanie sobie wyobrazić.. Może ktoś inny z forum, i na pewno Kwark to ogarnie.

Podobne wrażenie mam co do pomysłu Cantoresa, bardzo mi się podoba, ale znów jest tak złożony, że musiałbym założyć prototyp i go ponosić, żeby stwierdzić co o tym myślę ;-)

Ogólna uwaga, dużą popularność w Waszych zgłoszeniach zdobyły rozwiązania hybrydowe, ubrania szyte z różnych materiałów, Kwark chyba nie ma czegoś takiego jeszcze w ofercie. Ciekaw jestem ich opinii!

Oprócz mody na hybrydy, największy problem na który wskazaliście to mokre plecy pod plecakiem ;-)

No i widząc 4 kamizelki wśród 7 zgłoszeń, coś chyba jest na rzeczy i szef szefów, powinien się zastanowić nad następnym forumowym projektem!

Dzięki Wam wszystkim za zgłoszenia!
---
Edytowany: 2014-02-16 18:45:37
-------------------------------------------
Nanga Dream 2013-2014! Justice for all łoi!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - przez radziq - 16-02-2014, 14:30

Skocz do: