To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark
#72
Drodzy,

jest pierwszy forumowicz! Siem doczekałem! Brawo akacja!

Masz 50% szans na zwycięstwo! Do końca konkursu zostało już niewiele czasu, bo 15 luty w najbliższą sobotę, a Twoje zgłoszenie jest drugie ;-) Szanse na upominek masz wg. mnie stuprocentowe!

Co dużo, dużo ważniejsze projekt piękny, ze szkicem, solidnie opisany, ja osobiście jestem przeszczęśliwy, że zaprojektowałaś coś, co jest potrzebne Tobie, wynika z Twoich potrzeb i czego na rynku nie ma! Wielkie gratulację! Siem wzruszyłem! Dzięki akacja!

Co najważniejsze dla mnie, to że pokazałaś, że pomimo obowiązków macierzyńskich, pracy i częstych wyjazdów w góry można było projekt przygotować ;-)

Mam nadzieje, że forum również doceni Twoje wyjątkowe zgłoszenie upominkiem ;-)

Drodzy zając i warzyn, w niedzielę wyślę Wam zgłoszenia, jak się zapoznacie zaczynamy obrady wspólnie z firmą!
-------------------------------------------
Nanga Dream 2013-2014! Justice for all łoi!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - przez radziq - 10-02-2014, 21:54

Skocz do: