To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark
#51
Drodzy,

trochę co się dzieje konkursowo. Moja rola jurorska w tym konkursie jest czysto grzecznościowa, nie znam się, nie jestem specjalistą, namówiłem Gumiego, on jest miły, więc zrobił ze mnie jurora ;-) Znam za to trochę ofertę Kwarka, wiem co robią, dlaczego i z jakich materiałów - i tu chętnie Wam podpowiadam co wiem, żeby wasze projekty były lepsze. Pozwólcie mi być takim spinaczem, między firmą a waszymi wizjami, skorzystacie ;-)

Zgłaszają się do mnie osoby z pytaniami co do swoich projektów. Projektów, które ku mojej dzikiej satysfakcji spełniają kryterium pkt. 5, pozwolę sobie przypomnieć ''wyzwaniem jest zrobienie czegoś czego nie ma, na co nikt jeszcze nie wpadł, co jest do tego funkcjonalne, naprawdę potrzebne, rozwiązuje jakiś istotny problem, da się wykonać i jest ładne. W takiej właśnie kolejności.''

Mnie ten konkurs dzięki Wam już dostarczył ogromnej satysfakcji, bo rozwiązujecie swoje problemy, które wynikają z Waszej aktywności na świeżym powietrzu, których nikt nie próbował Wam pomóc rozwiązać. Do tego, są to problemy uniwersalne, na które to Wy zwracacie uwagę jako pierwsi. To coś wielkiego, bo nie projektujecie kurtki typu X w wersji ZYZ, tylko coś zupełnie od podstaw, zaczynając od potrzeby, która wynikła z działania w terenie.

Jestem z Was bardzo dumny, że macie swoje wizje i próbujecie je zrealizować. Oczywiście, ja jestem amatorem, zobaczymy co na to w swoim czasie specjaliści z Kwarka.

Ostatni, najważnieszy aspekt. Dzięki tej pisaninie z Wami, mam okazję Was poznać. Sami wspaniali ludzie, strasznie mi miło ;-) Dziękuję Wam ;-)
-------------------------------------------
http://blog.kwark.pl i http://sklep.kwark.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - przez radziq - 02-11-2013, 11:16

Skocz do: