To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark
#37
Drogi kivaku, znalazłem na blogu w 30s. Otóż jest opis użytkowania odzieży z Power Shield z którego szyje Kwark, ze szczegółowym podaniem warunków w jakich ciuch był użytkowany, wrażeń z jego wodoszczelności, oddychalności, wiatroszczelności w warunkach do jakich ciuch został zaprojektowany, po długim wyjeździe w góry które Kasia lubi. Dalej jest też pełna specyfikacja materiału który Cię interesuje, bo ktoś o nią już prosił, nie taka na zaufanie, tylko taka z parametrami słupa tego i tamtego i katalogową/marketingową nazwą rodzaju Power Shield'a. No i jak ja mam nie robić wtrętów, proszę Ciebie?
Spróbujcie chociaż odnaleźć potrzebne wam informacje na stronie, i na blogu. Rozumiem, że ich jest tam dużo i nie są jakoś pedantycznie poukładane, ale na blogu jest wyszukiwarka i ja z niej korzystam, bo inaczej się tego nie da ogarnąć. Jak zaczniecie zaglądać, może czegoś się dowiecie, ale jeśli ja mam Wam podawać wszystkie informacje gotowe, to imo na pewno niczego nowego to nikomu nie da.
Przez szukanie zapoznacie się trochę z ofertą Kwarka, rozumiem, że to może się Wam nie podobać, taki chwyt. Ale zapewniam Was, że warto, bo to unikalna firma. Firma, która pisze o tym jak robi, jak testuje, jakie ma kłopoty, jaka jest jej filozofia projektowania, jaka jest jej filozofia znalezienia się na rynku, firma która odpowiada otwarcie na pytania o jakość, ceny i wszystko o co zechcą zapytać jej klienci.
Stąd moje zainteresowanie Kwarkiem, że lubię sobie poczytać o technologiach, materiałach i projektowaniu. A czy ktoś jeszcze pisze o tym w zrozumiały dla mnie sposób? Parę osób, które robią dla siebie, ale to jest głównie sprzęt bardzo UL z ultranowoczesnych i nietrwałych tkanin. Zaglądam na mnóstwo blogów outdoorowych i są to głównie osoby, które prowadzą jakąś działalność np. są przewodnikiem, a przy okazji dostają od dużych firm sprzęt na testy. To też jest ciekawe, ale czy ktoś z tych firm słucha potem ich uwag? Wątpię.. Czy któryś właściciel firmy sam jeździ w góry, w ciuchach które produkuje i później sprzedaje te same?
Proszę przeczytajcie taki krótkie info o firmie Kwark
http://www.sklep.kwark.pl/pl/i/O-firmie/16
-------------------------------------------
http://www.sklep.kwark.pl/pl/i/O-firmie/16

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - przez radziq - 18-10-2013, 13:14

Skocz do: