To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark
#21
Gavagai, to przyznam się, że zgubiłem się w Twojej wypowiedzi :-)
Napiszę więc ogólnie o rozciągliwych materiałach, które Kwark ma i które znam, i poprosze Cię o określenie temperatur i aktywności o których myślisz.

Mam PS Pro od Kwarka (kupiłem komplet po pierwszej akcji Montano, a pomiedzy miałem jeszcze PS Pro od Peak Performance) to jest imo baaardzo ciepła bielizna. Dla mnie na delikatny spacer z wiatrowką od 15C w dół, do biegania od 5C w dół. Jest też, wspomniany w tamtych wpisach PS wzmocniny cordura, mam z niego bokserki, strasznie fajny materiał, planuje zakup kompletu bluza z łapkami i kapturem oraz gatki 3/4. Dlaczego skoro już mam PS Pro? Bo ten materiał z cordurą dużo bardziej uniwersalny, lubie tą bieliznę, którą mam, ale ona jest strasznie ciepła, ta wersja z cordurą powinna mi obsłużyć cały rok, zależnie od aktywności. Większe doświadczenie z tym materiałem, będzie miał sołtys, podpytaj go na zlocie.

No i ponieważ piszesz o ciuchu wyłacznie na lato, to uważam, że dla mnie każdy PS będzie za ciepły.. Proponuje Power Dry, bardzo fajna rzecz, mam gatki od Kwarka, kamizelkę Patagonii i myślę, z tego co napisałeś, że w tą stronę trzeba udeżać. Znajdzie się i to.

Bottom-line pomijając to, że mamy różne odczucia temp to pod jedną nazwą bywają bardzo różne materiały, ale na pewno coś takiego o czym piszesz, że potrzebujesz się znajdzie, więc można kombinować dalej.
-------------------------------------------
http://polakpotrafi.pl/projekt/nanga-dream-part-2

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Konkurs dla ludzi z pasją! / NGT & Kwark - przez radziq - 15-10-2013, 19:22

Skocz do: