To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty do lasu / po lesie / niekoniecznie w góry
#34
Wiem, że to prehistoria, ale sam posiadam buty Mammut Raichle kupione w 2013 r. za 299 zł, głownie dlatego ze były chyba w jakiejś ultra promocji, najtańsze w sklepie, a wtedy nie bardzo wiedziałem na co zwracac uwagę. Mają membranę goretex plus podeszwę jakąś gripex.
W góry to one się nie nadaja z uwagi na miękką podeszwę, ale z przerwami łaże w nich po lasach, polach i bagnach, a od 2-3 sezonów używam jako butów jesienno zimowych na codzień

Są już wytarte, w obu otok już rozłaził sie z przyszwą ale ojciec przyszył mi je gruba nicią na swoje miejsce

Wierzcie lub nie, ale mimo prawie 10 lat łażenia, dalej podeszwa trzyma sie solidnie a membrana nie puszcza wody, przynajmniej dopóki nie łażę dłuzszy czas po mokrym śniegu.

Juz 2 - 3 lata temu zamierzałem je "dorżnąć" solą i błotem miejskiej dzungli i kupić jakieś nowe na Vibramie, ale na razie wciąż walczą. To jest jakość: )
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Buty do lasu / po lesie / niekoniecznie w góry - przez Martinus_vm - 18-03-2022, 14:18
Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 26-03-2021, 19:21
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez ludz - 27-03-2021, 23:25
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 28-03-2021, 00:10

Skocz do: