To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty do lasu / po lesie / niekoniecznie w góry
#18

Raku,
Z pewnego doświadczenia związanego z przebywaniem w lesie nie wybrałbym aż tak wysokich butów.

Ja ze swojej strony polecałbym przede wszystkim wygodne buty. W lesie nie zawsze jest mokro a dla mnie but raczej ma być uniwersalny i wygodny. Ja od 5 lat jako buty całoroczne w lesie, w którym z racji pewnej pasji spędzam rocznie ok 150 dni użytkuje Chiruca Gredos i jestem z nich w pełni zadowolony.Buty te również użytkuje w Tatrach Pewnie w tej kwocie byś coś znalazł z Chiruca. Popytaj w szkole o sklepy, które zaopatrują pracowników LP w twojej okolicy i może jakieś zniżki by się trafiły dla uczniów TL.

Gdyby wtedy środki finansowe mi pozwoliły pewnie wybrałbym jakieś Meindle jako nie kwestionowanego lidera Podobnie twierdzą moi koledzy myśliwi i leśnicy. Pamiętam, że kiedyś leśnicy mieli przydział na buty tych dwóch marek co świadczy o ich jakości Nie wiem jak sytuacja obecnie wygląda.
W pewnych warunkach pogodowych w lesie nieuniknione jest żeby but nie przemókł ale jak jesteś w technikum leśnym to pewnie wiesz, że dla leśnika pogoda jest tylko dobra i bardzo dobra:)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Buty do lasu / po lesie / niekoniecznie w góry - przez tuuner - 28-09-2013, 13:03
Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 26-03-2021, 19:21
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez ludz - 27-03-2021, 23:25
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 28-03-2021, 00:10

Skocz do: