To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty do lasu / po lesie / niekoniecznie w góry
#17
Moje doświadczenia z mokrym lasem są takie, że tego typu warunki załatwią większość butów. Mokra trawa, błoto, deszcz- nie wiem jaki nubuk z ceratą długo to wytrzyma. Dobrze zaimpregnowana licówka z GTX miałaby chyba największe szanse. Ale i tak nie zastąpi przy codziennym użytkowaniu buta o konstrukcji zbliżonej do kalosza- czyli dół wykonany z gumy, a góra ewentualnie ze skóry. Pozostaje kwestia dobrego połączenia tych materiałów, bo to jest zwykle newralgiczny punkt. Kolega leśniczy niszczy buty na potęgę, najbardziej zadowolony jest z meindla i chiruca, ale i tak w pewnych okolicznościach kalosze po prostu nie mają konkurencji.
-------------------------------------------
Gdy brakuje mi outdooru- jem obiad sporkiem.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Buty do lasu / po lesie / niekoniecznie w góry - przez -PITdoggy- - 28-09-2013, 08:28
Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 26-03-2021, 19:21
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez ludz - 27-03-2021, 23:25
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 28-03-2021, 00:10

Skocz do: