To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


XXX Zlot NGT - Bacówka w Jamnej, 18-20.10
Na Rogaczu pomieści się 30 osób. Byłem tam w styczniu z grupą młodzieży i wszyscy mieli nocleg pod dachem :)
Zresztą zaraz obok bacówki jest miejsce gdzie można rozbić namioty.
Stosunkowo krótkie podejście od stacji PKP Wilkowice Bystra (można iść albo asfaltem, albo szlakiem), dogodny dojazd niemal z całego kraju do tejże stacji (przesiadka albo w Katowicach, albo W Bielsku Białej).
Samochodem można podjechać dosłownie kilkaset m od bacówki asfaltem, albo wjechać na Magurkę i stamtąd jest kilkanaście min. drogi w dół dość wygodnym szlakiem.
Cyrla bardzo fajne miejsce, z przepysznym jedzeniem. Byliśmy tam jakoś w kwietniu ub. roku i dojazd osobówką już stanowił wyzwanie dla samochodu osobowego. Jeśli więc droga uległa pogorszeniu to naprawdę musi juz być słabo.
W pozostałych miejscówach nie byłem to się nie wypowiem.
Mój wpis traktujcie informacyjnie, a nie jako optowanie na rzecz tego czy innego miejsca, bo raz, że nie byłem na żadnym zlocie NGT, a dwa że na tym tez nie wiem czy będę, bo w tym czasie prawdopodobnie będę miał rodzinną imprezę. I choć chciałbym wreszcie przyjechać na jakiś zlot NGT, a jubileuszowy byłby ku temu świetną okazją, to za wiele spraw nie zależy tylko ode mnie, by móc się zadeklarować.
Nie będę ukrywać, że Rogacz jest mi najbardziej na rękę ze względu na łatwość dojazdu, bo w przeciągu 3 godzin od wyjścia z domu mogę być na miejscu :)
Tak czy inaczej z uwagą śledzę wątek.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:XXX Zlot NGT - Bacówka w Jamnej, 18-20.10 - przez Doczu - 04-08-2013, 03:09

Skocz do: