To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


XXX Zlot NGT - Bacówka w Jamnej, 18-20.10
Jeden argument przemawia do mnie przy wykluczeniu Chochołowskiej. To kwestia pogody. Gdy rzucałem propozycje myślałem, że zlot będzie na początku września. Jeżeli organizujemy zlot później, to faktycznie aura może być różna i to jest poważne ograniczenie.

Co do innych zarzutów to ich nie podzielam- ten schron nie jest akustyczny, tak jak pisałem byłem tam podczas wesela na 100 osób, było zdecydowanie więcej decybeli niż NGT potrafi wygenerować i nikt z tego powodu nie ucierpiał. Jak widać można tam takie imprezy zorganizować. Dojazd z dziećmi też jest moim zdaniem dużo mniej uciążliwy w przypadku Chochołowskiej niż wielu innych schronisk.

Ale pora roku moim zdaniem zadecyduje. Może faktycznie Krupowa w takim razie?
---
Edytowany: 2013-08-02 07:56:58

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:XXX Zlot NGT - Bacówka w Jamnej, 18-20.10 - przez -PITdoggy- - 02-08-2013, 06:55

Skocz do: