To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


XXX Zlot NGT - Bacówka w Jamnej, 18-20.10
#99
Ale miało być w Tatrach...
Jak dla mnie było by super (jesienne Zachodnie)
Do żadnego schroniska na terenie TPN nie da się dojechać z partyzanta (czyli nielegalnie) samochodem. Na 99% nie wyczarterują żadnego tatrzańskiego schroniska tylko na wyłącznośćć jakiejś grupie. W końcu to schroniska górskie a nie hotele szkoleniowo-konferencyjne na wyjazdy integracyjne. Chochołowska jest dość dużym obiektem (więcej niż jedno WC) i nie jest Murowańcem (stonka). Nie wiem czy w październiku kursuje jeszcze kolejka traktorowa (nie wiem czy jest wogóle jeszcze) ale jeżeli jeździ to część trasy podejściowej jest ,,załatwiona'' na kołach dla osób które nie mogą/nie chcą podchodzić. Podejście jest długie ale łagodne bez problemów do pokonania dla wózków dziecięcych. Można też prawdopodobnie ,,załatwić'' sobie transport samochodem schroniskowym - wystarczy zadzwonić i zapytać o taką możliwość.
U wylotu doliny można zostawić samochody na parkingu. W okolicach schroniska jest gdzie pochodzić nawet w przypadku niepogody. Są trasy bardziej spacerowo-lajtowe oraz bardziej wymagające. Samo przejście np. z Zakopca to już będzie coś (szczególnie dla osób, które ,,raz w roku'' robią wypad w góry).
Posiada 2 pokoje 14 osobowe za 25 zł (+ gleba 20 zł) oraz pokoje 2 osobowe (40-37 zł). W wybranym przez nas terminie można zanegocjować nawet o 20% mniej.
Zakopane ma bardzo dobry ,,dojazd'' środkami komunikacji publicznej. Żadna inna miejscówka w górach RP nie ma takiego dojazdu. Jest PKP z 3M oraz jeżeli się kupi bilet wcześniej Polski Bus (cena ok 35 zł z Wawy). Są tanie autobusy z Krakowa praktycznie co godzina.
Koleżanki i Koledzy z zagranicy mogą bukować loty do Krakowa - z lotniska na autobus jest bezproblemowy dojazd.
Przedstawiłem argumenty na ,,za''.
Demokratycznie proszę o argumenty na ,,nie''.
Gumi podejmie decyzję
http://galeria-zdjec.pl/gorska-bibliotek...0-wzk.html
http://www.chocholowska.zakopane.pl/cennik.html
---
Edytowany: 2013-06-26 15:48:44

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:XXX Zlot NGT - Bacówka w Jamnej, 18-20.10 - przez PRS - 26-06-2013, 14:29

Skocz do: