To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Warm Wed\'ze kurtkosweter pierzopuchowy
#19
Ja używam Wedze Warm Ultralight. Jeśli chodzi o termikę to oceniam że +/- polartec 200. Używałem jako ocieplenie pod gore. Generalnie starannie uszyta, wszystkie zamki YKK, woda perli się na materiale, jedyne co mnie denerwowało to zbyt luźny i nieregulowany kaptur, który nie podążał za obracającą się głową. Rozwiązałem ten problem wciągając w istniejącą ,,gumkę'' która jednocześnie jest obszyciem kaptura, więc tworzy coś w rodzaju kanału okrągłą gumeczkę 1,5 mm teraz jest git :))) końcówki miałem uciąć i wszyć ale zdecydowałem się zostawić je zawsze można jeszcze bardziej ściągnąć kaptur.
-------------------------------------------
Szymon


[Obrazek: 8188-19-1.jpg]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Warm Wed\'ze kurtkosweter pierzopuchowy - przez Szymek12 - 25-12-2013, 15:52

Skocz do: