To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba
#52
Cześć

Nazywam się Łukasz Kozłowski i zajmuję się rozwojem ecommerce i marketingiem w Ortens Sp. z o.o. Pozwalam sobie zabrać głos gwoli wyjaśnienia, ponieważ dosyć łatwo niektórym użytkownikom forum sugerować nieprawdziwe rzeczy.

Sklep Presto i Peme należą do Ortens. Na rynku online, w sprzedaży sportu i turystyki funkcjonujemy już od 2004 roku i staramy się na każdym kroku na tym rynku działać solidnie. Uważam, sformułowanie, że jesteśmy niewiarygodni za niesprawiedliwe, a co najmniej - dalece subiektywne. Wielu użytkowników forum robiło u nas zakupy, myślę, że dla nich jesteśmy wiarygodni.

Peme to plecaki, które wprowadziliśmy rynek w tym roku. Rozpoczęliśmy ten projekt, m.in po to aby solidniej móc obsługiwać klientów i lepiej kontrolować jakość produktów średniej półki w naszym sklepie.

tOmki - Sformułowanie chiński chwyt marketingowy jest pejoratywne i niesprawiedliwe. Nie, Peme nie jest chwytem marketingowym. Jest projektem plecaków, które oferują solidną jakość za rozsądne pieniądze. Nie wiem czy, będą hiciorem, wiem na pewno, że nie są kitem.

Nie stosujemy marketingu szeptanego. Współpracujemy z blogerami, którzy się do nas odzywają, nigdy ich nie zmuszając do pisania czegokolwiek na temat naszych plecaków (czy innych produktów).

Forum ngt.pl traktujemy jako wiarygodne źródło opinii - tym bardziej szkoda, że w wątku na którym społeczność jedzie po marketingu szeptanym, łatwo niektórym wrzucić nazwę naszego sklepu czy marki plecaków. Do niezależności użytkowników forum i blogerów podchodzimy z dużym szacunkiem.

Myślę, że zanim ktoś zasugeruje nieuczciwość z naszej strony, warto w wyszukiwarkę na tym forum wpisać peme lub presto i uczciwie odpowiedzieć sobie, czy widać tam nasz marketing.

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
lukasz.kozlowski (at) sklep-presto.pl
-------------------------------------------
Łukasz Kozłowski

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez Sklep Presto-Łukasz - 23-08-2013, 13:44
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez lukaszkozlowski - 23-08-2013, 21:46
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez dave. - 23-12-2019, 09:06

Skocz do: