To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba
#29
nie jestem specjalistką od for ( forów?). Nie pisuję, czasem przeglądam. Podejrzanych wpisów jest sporo, na wielu stronach to bardzo zniechęca. NGT też takowe wpisy ma, chociaż zdecydowanie mniej. Jako laik zastanawiałam się dlaczego (skoro manipulacje widać) nikt tego na bieżąco nie sprząta, a przynajmniej nie wyśmiewa i nie piętnuje. Uznaję to za przyzwolenie lub zobojętnienie, podobnie jak atak spamu na moją skrzynkę czy blog. Być może niesłusznie, ale oceniam tylko wynik ostateczny. Reklamowe wpisy są, są kursy jak się w ten sposób reklamować, są chętni żeby to robić. Jak się pozbyć problemu nie wiem. To trochę podobne do prostytucji- i pewnie możliwe są różne modele: karać sprzedajną panienkę? karać klienta? czy może próbować złapać sutenera? jestem pewna że coś wymyślicie :) Ja robię swoje- nie korzystam.
-------------------------------------------
Kasia Nizinkiewicz Kwark

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez Kasia. N - KWARK - 20-02-2013, 19:48
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez lukaszkozlowski - 23-08-2013, 21:46
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez dave. - 23-12-2019, 09:06

Skocz do: