To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba
#24
Kasiu, ale co rozumiesz przez ''społeczne przyzwolenie''? Myślę, że takiego przyzwolenia nie ma. Nikt nie lubi być przecież nabijany w butelkę i czytać bezwartościowego bełkotu marketingowego. Dla mnie większość tego typu działań jest prymitywna i w miarę prosta do rozpoznania. Bardziej wyrafinowane metody są trudniejsze do wykrycia i skuteczniejsze pewnie.
Więc to nie jest dla mnie kwestia przyzwolenia na takie praktyki, bo wiadome wpisy są często wskazywane/wyszydzane/usuwane. Miejmy jednak świadomość, że one po prostu są.
---
Edytowany: 2013-02-20 19:21:35

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez -PITdoggy- - 20-02-2013, 19:20
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez lukaszkozlowski - 23-08-2013, 21:46
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez dave. - 23-12-2019, 09:06

Skocz do: