To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba
#6
Nie mam pojęcia kim konkretnie jest osoba oferująca takowe usługi, ale sama oferta mnie nie dziwi. Tego typu instrumenty były, są i będą wykorzystywane w marketingu. Na forum zresztą mówiono o tym wielokrotnie, żadna nowość. Zresztą sami widzimy ile postów zawierających mniej lub bardziej zakamuflowaną reklamę pofrunęło w nicość.
To jest przejaw nieuczciwej reklamy po prostu, a wiele osób żeby się w jakiś sposób przebić na rynku z takich metod chętnie korzysta.
Nie jest to dla mnie zagrożenie dla niezależności forum, fakt iż ktoś wykorzystał nazwę NGT czy inną w tego typu ofercie w żaden sposób nie może przesądzać o wiarygodności danego portalu.
Nie jest to działanie administracji, nie jest to polityka jaką przyjęło NGT. Po prostu ktoś deklaruje, że będzie tutaj zamieszczał określone treści.
A forum ma charakter otwarty i każdy przecież takie treści zamieszczać może. Tak tutaj, jak i na innych wymienionych w ofercie portalach, które jak uważam (jak chcę uważać) też skupiają w większości ludzi, którym zależy na obiektywnych i wiarygodnych treściach.
Po prostu trzeba mieć świadomość tego typu działań i tyle, nie umniejsza to pozytywnej roli tego typu portali, tylko ponownie uświadamia, że warto być ostrożnym i mimo wszystko przepuszczać to co czytamy przez filtr zdrowego rozsądku.
Do tego dochodzą odpowiednie narzędzia i działania administracji.

I jestem optymistą- jakoś się to ''N'' mimo wszystko obroni.
---
Edytowany: 2013-02-20 16:41:57

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez -PITdoggy- - 20-02-2013, 16:38
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez lukaszkozlowski - 23-08-2013, 21:46
RE:MARKETING SZEPTANY/SZEMRANY info i prośba - przez dave. - 23-12-2019, 09:06

Skocz do: