To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Kalenji Isolate Essential
#13
U mnie na zdjeciach tez wszystko wyglada ladnie, nie wyglada jak dres, ale dobrze nie jest. W innych produktach jak chocby wspomniane wczesniej rogelli, nowatex, czy z najwyzszej polki 2xu czego takiego nie ma. Mam dosc duze uda i moze nie kazdy model jest idealnie dopasowany, ale takich kwiatkow nie ma. Sa czasem lekko za male w udach i musze wziac wiekszy rozmiar, ale w zasadzie nie rodzi to wiekszych problemow a tutaj robi sie po prostu luzno. Spowodowane jest to rowniez po czesci mniejsza elastycznoscia materialu niz w niektorych innych gaciach.
gavagai polecam przeczytac jeszcze raz recenzje bo dokladnie o tym napisalem. Pisalem ze gacie sie zrobione na szczuple nogi. Przy wiekszym rozmiarze rozmiar w lydkach za bardzo sie nie zmienia, uda nieco sie zwiekszaja, ale za to bardzo rosnie rozmiar w pasie. Kto biegajac ma szczuple nogi przy duzym brzuchu? Jak ktos biega majac tak duzy brzuch to zazwyczaj ma bardzo potezne nogi zeby to uniosly.
Na mnie optymalny w pasie byl rozmiar L, Xl jeszcze byl w miare choc juz na styku natomiast 2XL jest zdecydowanie za duzy, ale jakbym wzial L to pewnie rozeszly by sie w udach. Rozmiar 2XL to jest pewnie dla kogos kto ma w pasie ze 110cm
-------------------------------------------
http://www.panoramio.com/user/90763

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Kalenji Isolate Essential - przez yaro1986 - 08-12-2012, 18:19

Skocz do: