To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Kalenji Isolate Essential
#10
na tą chwilę np biegam w milo nevada w sumie jest w nich ok, a nie sa to spodnie do biegania, na rowerze tez w nich jeżdżę i to codziennie, ale tu już pojawia się kwestia chłodu w okolicy kolan, np dziś 20km i średnio komfortowo było pod koniec, temp -5 , mam plan jeździć cały czas ( czyli nawet jak będzie -20 nie ma że boli mam jechać) może zrezygnuję z dłuższych wypadów zobaczę, tak czy inaczej szkoda mi trochę milo , a np gacie które ost kupiłem na rower , niby SS z wkładką z Lidla to zupełnie nie wiem na jakie sa temp , jak jest w miarę ok to sa za ciepłe jak jest zimno to puszczają , krój to w ogóle nie wiem na kogo, nogi ok może lekko przykuse ale w pasie to jak ciążowe :D nie potrafię znaleźć da nich zastosowania, wkładek nie używam od dawna, dzięki za typy poszperam u siebie w sklepach stacjonarnych , pomierzę , rogelli na bank gdzieś macałem , ogólnie to jestem na etapie zmian, kiedyś nie wnikałem w materiały, teraz z wiekiem trochę się metabolizm itp pozmieniały i w bawełnianym shirtcie nie idzie, ponad 30 na karku i dziś kupiłem 1 kask , chyba się starzeję :D
2 lata temu jeździłem np do biura w jeansach przy dużych mrozach zakładałem kalesony brubecka pod i wsio, pizgało niemiłosiernie po kulasach , ale jakoś szło wytrzymać , teraz jednak robię dodatkowo dłuższe trasy , bardzo często lubię po pracy zrobić rundę dookoła miasta i jest to z reguły już po zachodzie .
Dodatkowo należę do osób które nawet przy minusach się pocą i to obficie.
trochę się rozpisałem raz jeszcze dziękuję , jak coś zgłoszę się z pytaniami
---
Edytowany: 2012-12-08 16:04:25

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Kalenji Isolate Essential - przez Kris@Bia - 08-12-2012, 16:02

Skocz do: