To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
Bluza WP Crewneck 200
Trochę updejtu z placu boju
- bluzę na dobre przejęła małżonka, dobrze bo jest często używana, Renata nosi ją nawet w domu (jakieś te 20C), dla mnie to jest jakaś niezła sauna...
- ostatni tydzień ocierał się o minusy, więc pomyślałem, ze stanę w kolejce do bluzy z bukietem róż, może użyczy na spacer.. Udało się, ale dużo mnie to kosztowało, musiałem dorzucić jeszcze pudełko ulubionych czekoladek i masaż stóp...
- cholernie ciepła rzecz, przy 2C i zdecydowanym wietrze w samej wiatrówce Montano było milutko
- cholera mnie trafia na tą M-kę, od początku testu schudłem z 88kg do 80 i dalej jest za kusa.. Za krótka i wyłazi. Nigdy bym też nie kupił takiego wykończenia po szyją (jedyna ewentualność to przy planowanym użyciu z kominiarką)
- miałem plan za zakup czapki do kompletu, ale 160 PLN mnie jakoś nie wciągnęło, i tak pod szyją było by pusto..
- bluza jest mocno spilingowana, wyjściowo to nie wygląda.. Ale nie rzutuje na przyjemność z uzytkowania
- najgorsza wiadomość prawie na koniec, na mankietach jest kupę oczek w wełnie... Wrzucę zdjęcia za czas jakiś. Na tą chwilę wygląda mi na to, że mankiety są zrobione z innego materiału, może jest to czysta wełna? W każdym razie bluzę użytkuje delikatna kobitka, nie paląca (bo to trochę wygląda jak poprzypalane petami) a na mankietach stwierdziłem mnóstwo dziur, oczka zaczęły lecieć i jest to reakcja łańcuchowa.. Trzeba będzie łatać, ale czy to coś pomoże przy tej skali/ilości dziur? Wątpię! Obejrzę sobie jeszcze całość bardzo dokładnie czy to się nie powtarza gdzieś indziej, ale chyba są to tylko mankiety.. W każdym razie Renata zasłużyła na te róże i czekoladki tą pracą nad mankietami!
- na koniec najlepsza wiadomość, której sponsorem jest Katny z moje-u-gory, dzięki Michałowi kupiłem na znanym serwisie aukcyjnym używaną bieliznę bundeswery wykonaną prze woolpowera w cenie 10 PLN za długie gacie i 10 PLN za bluzę z krótkim golfem, zamkiem łapkami i co najlepsze w rozmiarze L. Komplet jest w cerowaniu, był sprzedawany jako podziurawiony. Więcej jak do mnie dotrze.
-------------------------------------------
test Crewneck 200 sponsoruje www.woolpowerpl.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez radziq - 17-12-2013, 11:09

Skocz do: