To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
Kolejna porcja informacji z frontu. Koszulka sie nieco rozciagnela, juz tak idealnie nie opina ciala ale jest dobrze. Nie stracila przez to wlasciwosci. Jak dotad jest to dla mnie najlepsza koszulka z merino jaka mialem, jedyna welniana koszulka ktora z powodzeniem nadaje sie do intensywnego sportowania, i byla a wlasciwie jest bardzo intensywnie uzywana. Fakt ze zaczyna smierdziec szybciej niz czysta welna, ale te 4 czy nawet 5 dni wytrzymuje co jest dla mnie calkowicie wystarczajace. Zalety z dobrego dopasowania i dobrego radzenia sobie z potem sa dla mnie o wiele wazniejsze. Na razie zadnych uszkodzen, dziur itp. Zadowolony jestem z tej koszulki bardzo, jesli mialbym kupowac cos z merino to wp, ewentualnie devold ktory jako jeden z nielicznych ma rozsadnie skalkuklowana relacje ceny do wlasciwosci welny.
---
Edytowany: 2013-10-29 08:30:31
-------------------------------------------
http://www.panoramio.com/user/90763

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez yaro1986 - 29-10-2013, 08:28

Skocz do: