To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
@Arokis
dla mnie jest to bluza, bo jak napisalem w drugim akapicie w temp pokojowej w samej tej bluzie nie jestem w stanie funkjonowac, slabo mi z przegrzania, bluza to cos cieplejszego niz koszulka
dla mojego brata, jest to koszulka, bo jemu w temp pokojowej przy aktywnosciach domowych jest chlodno do komfortowo
wiec w mojej definicji koszulka/bluza nie chodzilo mi o rozmiar, obaj jestesmy zadowoleni, tylko o cieplote jaka nam zapewnia, staram sie tego trzymac od poczatku tego watku
co do opisu jak lezala, zrobie mu dzis/jutro zdjecia, a potem on mnie, i w wolniejszej chwili wrzuce na swoja strone na ngt, a tu linki do niej (powiedzmy do konca najblizszego weekendu), na teraz w watku sa juz zdjecia piterosa i jego wymiary

cudow nie ma, ale sa zasady i kazdy problem ubraniowy mozna rozwiazac, jesli sie do niej dobrze przygotowac i nie dac nabrac na markieting/obiegowe mity/nieporozumienia/wciskaczy kitu w sklepach, proponuje zebys poczytal wpisy goscia o nicku Yeah Tea z watku 'bielizna z natur. materiałów /z wełny merynosów', nie tylko dowiesz sie wiele o welnie ale i byc moze znajdziesz odpowiednia bielizne dla siebie, moze to bedzie sytetyk, moze mieszanka welna/syntetyk, moze welna
a moze marzniesz bo nosisz kiepskie buty? a moze swietne buty a wszystko psuja kiepskie skarpety? moze chodzi o dobra czapke a nie o koszulke? a moze o cos innego, lepiej obserwuj i postaraj sie sprawdzic, zamiast liczyc ze jeden zakup wszsystko zalatwi
-------------------------------------------
test Crewneck 200 sponsoruje www.woolpowerpl.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez radziq - 28-01-2013, 14:18

Skocz do: