To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
#85
Dzisiaj pobieglem w devoldzie ta sama trase co w Woolpowerze zeby sprawdzic wychlodzenie plecow przy takiej samej pogodzie, bo sam bylem ciekawe jak wypadnie. Warunki bardzo zblizone, temperatura praktycznie taka sama czyli lekki przymrozek, -2 stopnie, delikatny wiatr, spora wilgotnosc bo lekko popadywal snieg.
Chlod na plecach pojawil sie chyba nieco wczesniej niz w woolpowerze, ale tez byl on mniejszy. Generalnie bylo nieco chlodniej, ale mniejsze bylo punktowe zimno, i zalozenie wiatrowki w zasadzie zalatwilo sprawe, a w wp dalej mi bylo chlodno. Przyczyna jaka widze to grubosc materialu. Po prostu grubszy material woolpowera dluzej nasiaka, ale jak to zrobi to ma wiecej wody dlatego zimno jest mocniej odczuwalne. W obydwu przypadkach zbytnio tej wilgoci nie bylo czuc, ale tez bieg byl spokojny.
Odbiegajac juz od tego konkretnego jednego biegu, to wydaje mi sie ze woolpower lepiej sie spisuje w temperaturach o jakies 1-3 stopnie nizszych, krakowskim targiem 2 (co moglo miec wplyw na na wychlodzenie przy probie devolda). Radzi sobie minimalnie lepiej z potem (pomijajac juz to wychladzanie), ale legnie podobnie jak devold przy probie tempowek. Wczoraj w wp robilem sobie mocne podbiegi, no i koszulka juz nie dawala rady. Rower na razie odpuscilem, nie chce mi sie szczerze mowiac jezdzic w ten snieg. Jutro moze sprawdze jak na biegowkach sie spisuje.
-------------------------------------------
http://www.panoramio.com/user/90763

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez yaro1986 - 18-12-2012, 18:39

Skocz do: