To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
#72
Drodzy, Piteros dzis wysyla mi Crewneck 200, powinna dotrzec w polowie przyszlego tygodnia, takze z okazji Swiat mozecie sie spodziewac pierwszych zdjec, odniesien, wrazen. Dzieki za juz zadane pytania, mam juz liste, na wszystkie odpowiem, a jak przegapie, to mnie kopnijcie prosze, czekam na wiecej uwag i pytan.

Przy okazji porusze sprawe doplacania do ngt przez niektorych Adminow, z tego co wiem Piteros wysyla rzeczy do testow na swoj koszt, tym razem udalo mi sie zwrocic za przesylke, z czego bardzo sie ciesze, ale badzcie prosze tego swiadomi i pamietajcie o zbiorce na serwer (mam nadzieje, ze tez na inne cele zwiazane z ngt) -> wiecej info w odpowiednim watku
-------------------------------------------
legendardne strecze NGT-Montano dostarczone!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez radziq - 13-12-2012, 11:52

Skocz do: