To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
#60
piteros, w tej chwili to ja tylko odpowiedzialem na to co napisali braav i yaro, braav juz wczesniej pisal ze jego IB serii 200 nie jest do wysokiego poziomu wysilku, pamietam to i sie z nim teraz zgadzam ;-) z kolei yaro to znany i szanowany smigacz, mozna sie bylo tego po nim spodziewac ze zapyta ;-) rozumiem ich pytanie, ale nie mozna wyciagac gwozdzi mlotkiem, ani wbijak ich kombinerkami/obcegami...

w swoim pierwszym poscie, oprocz tego ze Ci serdecznie podziekowalem ;-), napisalem co mam juz z merino, ze widze ten test i ze z moich dotychczasowych doswiadczen, wole merynosy tak cienkie jak sie da uplesc i ze jesli mam wybor z tych dwoch, uprzejmie poprosze serie 200 ;-) (przy 400 nie tyle balem sie cieploty, co wagi). Co wiecej, nigdy wczesniej nie slyszalem o woolpowerze, potem troche poczytalem z linkow, a juz zupelnie do glowy mi nie przyszlo, ze mam jakis wplyw na to, co bedzie testowane, zalozylem, ze to decyzja Adminow ;-) i tego sie trzymam ;-)
-------------------------------------------
legendardne strecze NGT-Montano dostarczone!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez radziq - 10-12-2012, 17:17

Skocz do: