To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
#39
klajso, nie przesadzajmy z tymi obowiazkami dla mnie i Kivaka, prosze Cie, ja juz nic wiecej nie wezme a tym bardziej ze skladkowego testu, oczywiscie bardzo chetnie sie zrzuce
ja mam lniana koszulke od Kwarka i sie do niej odniose, merinowa z krotkim rekawem od nich kupie przed latem, jest na mojej krotkiej liscie wiec porownam
mysle, ze jak poszukamy, znajdziemy cos tanszego niz 160 PLN, moze jakas wyprz, moze jakies 2+1, moze jakis lidl/tchibo/deca, ja jestem bardzo zadowolony z ostniego zakupu z krotkim rekawem od Aldi (normalna cena to 20 eur, zaplacilem 15)
-------------------------------------------
LEGENDARNE stretcze Montano ed. 2 w drodze!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez radziq - 04-12-2012, 11:02

Skocz do: