To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
#13
Drogi Gumi, Drogi Piterosie,
Drogi WoolPower PL,

opadla mi cenka

jak zobaczylem mejla rano od Gumiego, ze chodzi o test to bylem w 100% zdecydowany napisac, ze nie czuje sie godzien
kazdego innego ciucha bym odmowil, ale ze mam sporo rzeczy welnianych, i nie ukrywam, ze jestem w nich zakochany, widze w tym sens testu porownawczego, bedzie okazja napisac o wszystkich innych chocby slowo, a mysle ze i kilka slow

akurat niemam nic Brubecka, ale mam z welny
Buff Wool x2
Icebreaker BodyFit200 Oasis Crew
Icebreaker BodyFit260 Tech Top
RedRam Boxers
RedRam Long Sleeve Top
zupelnie niedawno nabylem w okazyjnej cenie 15 EUR dwie koszulki z welny poludniowoafrykanskich merynosow, marki ALDI, krotki rekaw i coraz bardziej zaluje, ze nie wzialem w tej samej cenie kaleson.. bo koszulki sie sprawdzaja rewelacyjnie, a brakowalo mi welniakow z krotkim rekawem
mam tez jedwabna koszulke od SilkBody i moze wroce do Kwarkowego lniaka
mysle, ze dosc na porownanie welniane (lekko naturalne)

wlasciwie wszystkie te rzeczy za wyjatkiem buffow i 200tki IB kupilem za ceny rzedu ~30% oryginalnej, po zakupie 200tki za szalone 69 jurkow i pozniejszym porownaniu z Red Ramami kupowanymi za ~10-15 funciakow, nie mam mowy, zebym kiedykolwiek zaplacil normalna cene za taki ciuch i tego woolpowera za ta cene jaka jest na ich www tez bym nie kupil ;-)

bottom-line
jesli mam jakis wybor, to wolalbym pozycje Nr. 2 (Bluza Crewneck 200), nie wiem co na to Piteros, Gumi ani Kivak

bo
moje ulubione zastosowanie welny to bardzo cienka koszulka, im nizsza gramatura tym lepiej, w zimniejszych porach roku zakladam na to power stretcha od Kwarka, jest duzo lzejszy i lepiej odprowadza cieplo

jeszcze raz wielkie dzieki dla Piterosa, Gumiego i sponsora testu, na pewno podejdo do niego profesjonalnie ;-)
-------------------------------------------
LEGENDARNE stretcze Montano ed. 2 w drodze!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez radziq - 03-12-2012, 15:25
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41

Skocz do: