To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sandały Source / mojave, gobi, classic ....
#3
~andrzejS
2007-09-18 10:49:31
Gobi.Klasyki po raz pierwszy założyłem na nogi coś koło 2000 roku i od razu zrobiły na mnie dobre wrażenie,oponiarska guma i 3 paski/no i wtedy świetne kleje/,,generalnie lepij rozglądać się za sprzętem bardziej specjalistycznym/np.typu streamy itp/ wprzypadku sandałów ja ide w kierunku ''wody''.teraz ujeżdżam akurat teva wraptor a w górki/i nie tylko/ SD65 ale to już zuuupeełnie inna historia
-------------------------------------------------------
wujek andrzej

~seventh son
2008-06-29 23:21:38
witam. gdzie w lublinie mozna zakupic source? potrzebuje sandałów raczej na miasto, wazne aby nie smierdzialy:) i byly wygodne, co lepsze classic czy streamy?
-------------------------------------------------------
seventh son

dgim
2008-06-30 15:00:16
mam stream'y sport juz zdaje sie miesiac. z wad ktore zauwazylem :
- to co ktos juz tu pisal, jednak uwierajace w stope gumka + element plastikowy na pasku, nie zawsze ale czasem irytuje
- moze to kwestia wlasciwosci moich stop, ale stosunkowo mocno mi sie one poca w kontakcie z tym tworzywem sztucznym/guma uzytego do wykonania podeszwy - nie mam tu odniesienia do innych modeli, gdyz sa to moje pierwsze sandaly

reszta jest kapitalna, patent z zapachowa podeszwa sie sprawdza w 100%, solidna podeszwa, wygodne, bardzo dobre wykonanie poza
powyzszym 1 mankamentem, polecam, bardzo dobry sprzet

ostatnio wzialem je w gory, z oka do bus'a z pelnym obciazeniem szedlem w nich, sama przyjemnosc
---
Edytowany: 2008-06-30 15:01:36

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Sandały Source / mojave, gobi, classic .... - przez admin - 16-09-2012, 11:52

Skocz do: