To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft
#85
Mam Atom LT (Coreloft™ 60 g) - bardzo fajna kurtka do wszystkiego w zakresie 0-13*C, boczne panele są przewiewne dlatego dobrze oddycha, ale jeśli dobrze wieje to przewiewa niefajnie. DWR wytrzymuje jakieś 2 lata potem nasiąka już pawie od razu.

Nadaje się do wszystkiego poza staniem - jak potrzebujesz stać przy zakresie 0-5*C to będzie już za zimno bez jakiejś bielizny termo.

Aha no i oczywiście to są moje odczucia - ja jestem raczej gorący, ale moja Pani przy 5*C zakłada już 100 primaloftu :D.

Ty pytałeś o SL (Coreloft™ 40 g) - szczerze mówiąc bym jej nie kupił bo obstawiam, że przy 5-7*C mogło by być zimno.
---
Edytowany: 2018-01-30 00:29:08
-------------------------------------------
Dominik

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft - przez Dominik.M - 30-01-2018, 00:17

Skocz do: