To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft
#68
Ja uzupełnię tylko to co napisała Leśna. Atom SV został zastąpiony wersją AR. Różnica jest taka, że SV miał jednakową ocieplinę na całej powierzchni. AR ma odpowiednio inne grubości w kapturze pod pachami w rękawach i tułowiu przez co ma być jeszcze cieplejszy. Używam go jako zewnętrznej kurtki w zimie jeżeli nie pada. Bluza merino, Atom AR i hardshell i bez problemu mogę stać bez ruchu w temperaturze ok -10C i nie marznąć.

Atom LT jest wg mnie na cieplejsze temperatury lub jako docieplenie. Świetnie sprawdza się podczas ruchu dzięki panelom bocznym. Jako jedyna warstwa ocieplająca podczas biwakowania raczej bym go nie polecał, chyba że, jesienią/wiosną.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft - przez Yahto - 13-01-2015, 21:16

Skocz do: