To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft
#65
Mam damski model, a kwestia termiki jest bardzo indywidualną sprawą. Loft około 1cm. W innym wątku napisałam, że to termika na zimę dla faceta, który zbytnio nie marznie. Dla mnie mało użyteczna, ale ja chyba jednak nie lubię waciaków ze względu na słabą oddychalność. Panele coś pomagają, ale nie tak znowu wiele. Sprawdza mi się przy niewielkiej aktywności - wycieczka po płaskim, kajak albo jako coś do narzucenia na biwaku latem.
Atoma SV lubię o wiele bardziej, bardzo dobrze sprawdza się na dużym mrozie.
W LT nie mam regulacji, dopiero od wiosny 2014 robią go z regulacją, po licznych narzekaniach klientów. W SV kaptur jest genialny.
Wszystkie atomy mają krój techniczny. LT jest pomyślany jako warstwa termiczna, więc mimo tego samego rozmiaru jest dużo bardziej przylegający niż SV. Mieści się idealnie pod hardshell tego samego producenta (też w tym samym rozmiarze). SV oprócz tego, że jest obszerniejszy ma też więcej miejsca w barkach, da się go założyć z dodatkową warstwą. Przypuszczam, że podobnie jest z AR?
Chowa się tylko w rękawie i jest to kłopotliwe rozwiązanie.
---
Edytowany: 2015-01-12 21:12:05
-------------------------------------------
http://www.acrossthewilderness.blogspot.com

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft - przez Leśna - 12-01-2015, 21:11

Skocz do: