To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft
#41
Wielkie dzięki za wymiary ;) Lexiu, Twoja pewność jest przekonująca ale... Skonfrontowałem wymiary podane przez asyda i porównałem z polarem:
pas 48
klata 55
rękaw 56
Wychodzi na to, ze Ska atoma jest większa, a ten polarek to zwykły polarek, niestreczowy - mam pod nim na tyle luzu by zmieścić strecza. Atoma mam zamiar ubierać bezpośrednio na bieliznę albo na powerstretcha i wolałbym bardziej dopasowane wdzianko. Najchętniej bym przymierzył ale nie mam gdzie... Poza tą eMką bez kaptura, która wydała mi się jednak za duża...

Asyd, mógłbyś mi jeszcze zmierzyć długość pleców i zamka (od przeszycia na szyi)? Z góry dzięki ;)
-------------------------------------------
pawel

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft - przez podkowiec - 03-09-2013, 16:18

Skocz do: