To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft
#12
Porównując podobne konstrukcje a wszystkie mam to tak...Atom SV na Coraloft z Arcteryxa z dobrą, ale tylko poziomą regulacją kaptura 475g (L wg producenta i po mojemu też jakoś tak), Haglofs Barrier 2 Hoody z pełną regulacją wg producenta 605...po mojemu 620 i North Face Red Point Optimus wg producenta 740 g, a po mojemu 820 g. Nie robiłem żadnych porządnych testów porównawczych, ale coraloft jest najlżejszy, to wypełnienie Eco-coś tam Haglofsa ma ponoć najlepszy rating termiki do wagi...no i Primaloft najcięższy. Wszystkie skuteczne termicznie, ale różnica w kroju Haglofsa oraz Arc'xa w stosunku do TNF jest OLBRZYMIA! Na razie górą Atom SV (ze względu na wagę), ale tuż za nim Barrier (ze wzlędu na moim zdaniem lepszy krój i lepszą regulację...długo, długo nic a potem Redpoint z byle jaką regulacją i badziewnym krojem na ostatku.
-------------------------------------------
YT

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft - przez Yeah Tea - 02-02-2012, 11:36

Skocz do: