To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft
#4
Mam waciak wynnster na thermolite micro - nie jest już produkowany, ale złego słowa nie mogę powiedzieć. Z pl mam tylko łapawice więc trudno jednoznacznie porównywać, alesamo wypełnienie nie straciło nic przez ostatnie 2, może już 3 lata jak ją mam. Sama kurtka uszyta zaskakująco dobrze (wynnster to taki campus) - ani niteczk nie wystaje, szwy jak od linijki...

Poza tym jest jeszcze snugpak - robi fajne kurteczki. Są też waciaki wojskowe: brytyjski (nie wiem kto je szyje, być może snugpak, na allegro czy ebay należy szukać wpisując softie). No i amerykańskie na pl (w kontekście tańszego waciaka).
-------------------------------------------
ot

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Kurtki z wypełnieniem syntetycznym/ale nie Primaloft - przez ot - 02-02-2012, 08:26

Skocz do: